LAN v opticni pretvonik

LAN v optični pretvonik
SKU: GVT-2001

Maloprodajna cena z davkom: 140.24EUR

Zaloga: Samo 4 na zalogi

Pokličite za ceno ali se prijavite.
LevelOne
Opis izdelka
Details

LevelOne GVT-2001 MMF SC medijski pretvornik nam omogoča, da pretvorimo signal, ki prihaja po bakrenem vodniku v

optični signal. Uporablja se pri premagovanju velikih razdalj, ki jih omogoča optični kabel. Na koncu optični kabel

zaključimo s pretvornikom, kjer potem lahko povežemo LAN kabel na vašo mrežno napravo.

Značilnosti:

  • Pretvori 10/100/1000Base-T v 1000Base-SX Multi-mode
  • do razdalje 550m
  • Veliki bloki 9K za povečane hitrosti prenosa podatkov
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov



Uradna spletna stran: POVEZAVA

Specifikacije: POVEZAVA

Dodatne informacije
Dodatne informacije
Proizvajalec LevelOne
SKU GVT-2001
EAN 4015867185162
Mnenja
Napišite svoje mnenje
Trenutno opisujete: LAN v opticni pretvonik
Značke izdelka
Značke izdelka

Uporabite presledke med značkami. Uporabite (') za značke z presledki