4 FE + 1 FE MMF SC stikalo,

4 FE + 1 FE MMF SC stikalo,
SKU: FEU-0511

Maloprodajna cena z davkom: 82.97EUR

Zaloga: Samo 8 na zalogi

Pokličite za ceno ali se prijavite.
LevelOne

Kontakt LevelOne

Blaž Zdešar | Prodaja LevelOne opreme
Tel: 1 5202 860 | E: blaz.zdesar@alterna.si

 

Poglejte katalog vseh LevelOne izdelkov.

 

 

 

Opis izdelka
Details

LevelOne Feu-0511 je 4-portno 10/100Mbps + 100BaseFX FE stikalo, ki združuje baker in optiko. Nemenjeno je za manjše

pisarne, do katere pride optična povezava in s tem stikalom lahko avtomatično zaključimo povezavo in potem razedelimo

naprej v drugo omrežje.

Značilnosti:

  • 4 x 10/100BASE-TX porti
  • 100Base-FX Multi-mode optična povezava do 2km
  • 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
  • Krmiljenje toka IEEE 802.3x ščiti pred izgubo paketov in omogoča zanesljiv prenos podatkov
  • možna montaža na zid ali na mizo



Uradna spletna stran: POVEZAVA

Specifikacije: POVEZAVA

Dodatne informacije
Dodatne informacije
Proizvajalec LevelOne
Razred Komercialni
Hitrost Fast Ethernet
Število portov 1-10
Tip Fiksni
Tip porta Baker in optika
Upravljanje brez
POE NE
SKU FEU-0511
EAN 4015867174838
Mnenja
Napišite svoje mnenje
Trenutno opisujete: 4 FE + 1 FE MMF SC stikalo,
Značke izdelka
Značke izdelka

Uporabite presledke med značkami. Uporabite (') za značke z presledki