Vodstvo

Nina Krajnc

Izvršna direktorica
+386 (0)15202 816
nina.krajnc@alterna.si

Marko Kuralt

Finančni direktor
+386 (0)15202 812
marko.kuralt@alterna.si

Logistika

Vida Ambrož

Vodja Logistika
+386 (0)15202 836
vida.ambroz@alterna.si

Darko Mejač

Vodja skladišča
+386 (0)15202 834
darko.mejac@alterna.si

Bojan Bajd

Vodja nabava
+386 (0)15202 808
bojan.bajd@alterna.si

Milka Mrvalj

Nabava
+386 (0)15202 806
milka.mrvalj@alterna.si

Računovodstvo

Marjeta Koprivec

Računovodstvo
+386 (0)15202 843
marjeta.koprivec@alterna.si

IBM Program

Alan Grdja

Vodja IBM, EATON programa
+386 (0)15202 820
alan.grdja@alterna.si

Evgen Hočevar

Prodaja IBM, EATON
+386 (0)15202 810
evgen.hocevar@alterna.si

Mateja Šešerko

Prodaja IBM, EATON
+386 (0)15202 856
mateja.seserko@alterna.si

Lexmark Program

Maja Selan

Vodja Lexmark programa
+386 (0)15202 828
maja.selan@alterna.si

Dunja Selan

Lexmark potrošni material
+386 (0)15202 850
dunja.selan@alterna.si

Matjaž Šmauc

Lexmark tehnična podpora, spletna trgovina
+386 (0)15202 858
matjaz.smauc@alterna.si

Lenovo Program

Goran Kljajić

Vodja Lenovo programa
+386 (0)15202 854
goran.kljajic@alterna.si

Boris Habula

Lenovo prodajalec
+386 (0)15202 804
boris.habula@alterna.si

Polona Speiser

Lenovo pomoč
+386 (0)15202 814
polona.speiser@alterna.si

Nikon, Pocketbook in allocacoc program

Zoran Nikolovski

Vodja Nikon programa
+386 (0)15202 824
zoran.nikolovski@alterna.si

Mitja Barle

Nikon prodajalec
+386 (0)15202 852
mitja.barle@alterna.si

B2B, DDC skupina, Fujitsu, Excel in Zimbra program

Blaž Zdešar

prodaja in razvoj
+386 (0)15202 860
blaz.zdesar@alterna.si