Media konverter RJ45 v SC BIDI

Media konverter RJ45 v SC BIDI
SKU: FVT-2202

Maloprodajna cena z davkom: 179.9EUR

Zaloga: ni na zalogi

Pokličite za ceno.
LevelOne

Kontakt LevelOne

Mitja Barle | Prodaja LevelOne opreme
Tel: 1 5202 852 | E: mitja.barle@alterna.si

 

Poglejte katalog vseh LevelOne izdelkov.

 

 

 

Opis izdelka
Details

LevelOne media konverter set, RJ45 v SC BIDI, hitri Ethernet, Single-Mode Fiber, 20km


Značilnosti:

  • Prenos podatkov iz 10/100BASE-TX baker na optični vmesnik.
  • Vgrajena tehnologija LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / LLR).
  • DIP stikalo za prilagojene konfiguracije.
  • Podpira prenos velikih paketov do 1,6 KB.
  • Temperaturno območje: -10°C do 55°C.
  • Single-mode optična vlakna z BIDI SC konektorjem za prenos do 20 km.



Uradna spletna stran: POVEZAVA

Specifikacije: POVEZAVA

Dodatne informacije
Dodatne informacije
Proizvajalec LevelOne
SKU FVT-2202
Media RJ-45 v SMF SC
Hitrost 100 Mbps
EAN 4015867200353
Mnenja
Napišite svoje mnenje
Trenutno opisujete: Media konverter RJ45 v SC BIDI
Značke izdelka
Značke izdelka

Uporabite presledke med značkami. Uporabite (') za značke z presledki